آمدنیوز زبانش بسته نمی شود و “کفر” به تمام معنا، از مخالفین جمهوری اسلامی حمایت می کند

0

ماموستا هاشم آبادی امام جمعه بوکان از شهرستان های آذربایجان غربی طی ارتباط تلفنی درباره عملکرد کانال آمدنیوز و رسانه های معاند دیدگاه خود را بیان کردند و از اتهاماتی که این رسانه ها به علمای اهل سنت زدند ابراز تاسف نمودند.

ماموستا هاشم آبادی در این باره گفت: به هر حال این ها زبانشان بسته نمی شود و کفر به تمام معنا آماده است که هر کسی در هر کجا علیه نظام جمهوری اسلامی کاری بکند حمایت می کند این ها را ما که نمی توانیم این ها را از صحنه خارج کنیم چون قدرت این را نداریم که از صحنه خارج بکنیم.

ایشان خطاب به جوانان و دانشجویان فرمود: توصیه من به جوانان عزیز این است که این رسانه ها را دنبال نکنند . این ها بر علیه مسلمانان و اهل سنت هر کاری بکنند اثری ندارد و ما هم توجه نمی کنیم .

ما هم باید در مقابل اینها مسلح شویم و در مقبل حربه های آنان باید مسلح شویم وقتی در فضای مجازی فعالیت می کنند ماهم باید با قدرت در این فضا کار کنیم

امام جمعه اهل سنت بوکان گفت:کارهای خوبی که در نظام جمهوری اسلامی ایران برای آحاد مردم و مذاب اسلامی صورت می گیرد آنها را برجسته تر کنیم . شاید برخی افراد درکشان نرسیده و کارهایی کنند مطمئنا این کارها مورد تایید ما و علمای اهل سنت و نظام جمهوری اسلامی نیست و ما این حرکات را به حساب نظام نمی گذاریم و اقعا کارهای خوبی صورت گرفته باید این کارها را برجسته کنیم تا بتوانیم جلوی اقدامات خراب کارانه این ها علیه نظام و اسلام و وحدت و امنیت و حتی اهل سنت را بگیریم . ان نعمات بزرگی است که نصیب مردم ایران با هر رنگ و مذهبی و اعتقادی شده است .باید نقشه شان را نقش بر آب کنیم . اینان بر نمی تابند و می خواهند اختلافات را زیاد کنند و واقعیت این است در این نظام وحدت و برادری است در این نظام احترام به اعتقادات و مذاهب دیگران است و احترام به مذاهب دیگران صورت میگیرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک نظر دهید