حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه ملی است و مشتی بر دهان یاوه گویان داخلی و خارجی

0

بنابر سنت حسنه بزرگداشت ایام دهه فجر و ازباب سپاسگزاری از نعمتهای الهی، در آستانه سالگرد باشکوه پیروزی انقلاب اسلامی، پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان اهل سنت ایران نیز میزبان مهمانانی مختلف از اهل سنت خواهد بود که به اظهار نظر در این باره خواهند پرداخت.

این گزارش به ارتباط تلفنی “مولوی امان الله برزگر امام جمعه اهل سنت سمیع آباد (در تربت جام) ” با وب سایت پرسشگران درباره دهه فجر و راهپیمایی ۲۲ بهمن می پردازد که امید است برای همگان قابل استفاده باشد.

امام جمعه اهل سنت سمیع آباد تربت جام پس از تبریک به همه فجرآفرینان، اشاره ای به مصادف شدن بیست و دوم بهمن ماه با چهلم شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی رحمت الله علیه داشته و توصیه کردند: “مردم ما انشالله در صحنه هستند و در یوم الله ۲۲ بهمن مجددا حضور پیدا خواهند کرد و انشالله مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خارجی (آمریکا و اسرائیل و انگلیس) خواهند زد.

مولوی برزگر در ادامه به مقایسه کوتاهی از دوران قبل و بعد از انقلاب پرداخته و به پیشرفت های پزشکی ایران اشاره ای نموده و گفتند: ” ما باید عادلانه و بدون هیچ چشم داشتی، یک نگاهی به خدمات جمهوری اسلامی ایران به همه مردم و خصوصا جامعه اهل سنت بیندازیم و با دوران قبل مقایسه کنیم. ما قبل از انقلاب ۵۷، ازنظر پزشکی واقعا در مضیقه بودیم و پزشکان ما از کشورهایی نظیر هندوستان و پاکستان می آمدند و ما متخصص آنچنانی نداشتیم. اما جمهوری اسلامی این فضا را برای دانشجویان ما به گونه ای فراهم کرد که بتوانند قله های علمی را طی بکنند و ما می بینیم که امروزه بهترین متخصص ها را در کشور داریم. در هر زمینه ای نگاه کنیم بهترین مهندس ها، بهترین کشاورزها و … را داریم و این انقلاب ایران بود که این جایگاه را برای ما فراهم کرد. اینها قابل مقایسه نیستند و آنقدر با هم فاصله دارند که به مثابه روز و شب می مانند.”

درپایان، امام جمعه مردمی سمیع آباد، از مردم تقاضا کردند تا با حضور گسترده خود، نمادی از بصیرت و افتخار و قدرت باشند و افزودند: “هرچند جوانان و محصلین و مردم ما با بصیرت خود پای صحنه هستند، اما من خواهش می کنم که همه دست به دست همدیگر بدهیم و نماد و نمایشی باشیم از بصیرت و افتخار و توان و قدرت، تا دشمنان ببینند و متوجه باشند که هیچ فرقی میان تشیع و تسنن نیست و همه ما برای این انقلاب، خون دادیم و شهید و جانباز دادیم و همگی در صحنه هستیم.”

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک نظر دهید