حمله گسترده به ماموستا ملا قادر قادری حفظه الله امام جمعه پاوه

2

گزارش اختصاصی :
متاسفانه طی چند روز اخیر شاهد حمله گسترده کانال های سلطنت طلب به ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه شهرستان پاوه هستیم . چرا ایشان مورد هدف این کانال های سلطنت طلب قرار گرفت ؟
مگر چه چیزی به زبن آوردند که اینگونه برای آنان گران تمام شده است .
در عکس توهین آمیزی که این کانال های سلطنت طلب منتشر کردند وقتی نگاه می کنیم جمله ماموستا قادری حفظه الله تعالی به چشم می خورد که ایشان در خطبه جمعه ۱۴ ی ماه ۱۳۹۷ اشاره به رویدادها و مشکلات گذشته در سال ۲۰۱۸ میلادی دارند و می فرمایند :سال ۲۰۱۸ سال جنگ، کشتار، تفرقه و مهاجرت مسلمانان بود و برای ما ملت ایران نیز با لغو یک‌طرفه برجام توسط رئیس‌جمهور مذبذب امریکا و سپس دستور محاصرۀ اقتصادی که یک اقدام ظالمانه در سال ۲۰۱۸ بود، سالی همراه با مشکلات بود.

بله این تحریم ها فشار اقتصادی زیادی به مردم ایران آورد و ایشان در یک نگاه گذرا این مشکلات را بیان کرده و ریشه اصلی آن را افشا کرده  ماهیت رئیس جمهور آمریکا را بیان کردند . این جمله و این سخنان برای این طیف بسیار سنگین برآمده و اقدام به تخریب چهره محبوب اهل سنت نمودند. چهره دلسوز که در غرب کشور نامش همواره میدرخشد و حضور گسترده مردم در نماز جمعه این شهر حاکی از محبوبیت ایشان دارد .
در پایان ضمن عذرخواهی از همه مومنان و موحدان خداجوی به چند مورد از این کانالهای هتاک اشاره می شود.

اتحاد ملی ایران بازگشت شاهزاده کوکتل مولوتف گارد شاهنشاهی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

2 دیدگاه

  1. مگر حرف بدی زده ایشون ک انقدر زورشون اومده . ای کاش یک مصاحبه هم با ایشون می گرفتید . واقعا شخصیت دوست داشتنی هستند . خدا حفظشون کنه و سایشون مستدام باشه

یک نظر دهید