رسانه های معاند دنبال منافع شخصی خودشان هستند / مواضع رسانه های معاند را به هیچ وجه نمی پذیرم

0

پرسشگران :

خدمت شما عرض میکنم  آنهایی که در هر کانالی مانند آمد نیوز میخواهند به علمای اهل سنت و جماعت توهین بکنند به دنبال منافعشان هستند.
و به این خاطر توهین میکنند که چرا علمای اهل سنت و جماعت از خواسته های نامشروع آنها پیروی نمیکنند. و تا صد سال علمای اهل سنت و جماعت خواسته های نامشروع آنها را پیروی نخواهند کرد.

مولانا حسین زهی امام جمعه اهل سنت خاش :
ببینید برای نمونه علمای اهل سنت و جماعت نمیتوانند وقتی یک استاندار، یک فرماندار و یا فرمانده نظامی به یک مدرسه دینی می آید ، آنها را از مدرسه خودشان بیرون بکنند و بگویند که ما با شما هیچ رابطه ای نداریم و آنها را با سنگ و چوب از مدرسه بیرون کنیم !

وی افزود : ما علمای اهل سنت و جماعت هم به نزد مسئولین مختلف نظام جمهوری اسلامی ایران میرویم و آنها نیز با احترام و آغوش باز مارا می پذیرند و در مقابل ما نیز وظیفه انسانی و اسلامی داریم که آنها را با آغوش باز بپذیریم.
مورد دوم هنگامی که جلساتی در کشور جمهوری اسلامی ایران تشکیل می شوند مانند همایش ها و کنفرانس های مختلف و از علمای اهل سنت و جماعت دعوت میشود برای شرکت ما باید خوشحال باشیم و در آن مراسم ها حرف آنها را بشنویم و حرف خود را نیز بگوییم ولی مخالفین و معاندین همین مسئله را مورد بهانه و تخریب علمای اهل سنت و جماعت قرار میدهند.
یا اینکه مثلا در روز عید یک عالم اهل سنت و جماعت درباره مردم و حق و حقوقشان صحبت میکند و در پایان نیز دعاهایی برای نظام و رهبری انجام میدهد که خدا نظام جمهوری اسلامی ایران را حفظ بکند و خداوند رهبر معظم انقلاب اسلامی را حفظ بکند . خوب این چه اشکالی دارد؟
مگر در حرمین شریفین در بلندگوهای مسجد النبی و مسجد الحرام هر هفته در نماز جمعه به نام برای تک تک شاه ها و فرزندانشان دعا نمیشود؟از نظر ما هیچ کدام از این دو ایرادی ندارد.
امام جمعه اهل سنت خاش گفت : ما علمای اهل سنت و جماعت باید همراهی بکنیم و با یکدیگر تعامل داشته باشیم و نسبت به یکدیگر مهربان باشیم.
اگر ما یک طرف باشیم با فشنگ و تفنگ و آنها نیز اینچنین باشند این تعامل نیست و این جنگ و ایجاد جپهه است.
رسول مکرم اسلام در صلح حدیبیه فرمودند هرکس حتی از کفار اگر در تعهدات ما وارد بشود ما می پذیریم و هرکسی هم که در تعهدات شما اهل مکه وارد شد شما باید قبول بکنید و پیامبر خدا این تعهد را پذیرفتند. بنی بکر یک طایفه کافر بودند که با آنها اتحاد کرده و هم پیمان شدند و حتی حضرت رسول از آنها دفاع کردند و بخاطر تعرضی که از سوی کفار مکه بر هم پیمانان پیامبر انجام شد این مسئله منجربه بهم خوردن صلح حدیبیه و فتح مکه شد.
وی افزود : این رسانه های معاند مانند آمد نیوز باید بروند تاریخ اسلام را مطالعه بکنند، متاسفانه برخی جوانان و نقادان ما دهن بین هستند.
این رسانه های معاند دنبال منافع شخصی خودشان هستند. چراکه اگر امتیاز شخصی خوبی از سمت نظام جمهوری اسلامی ایران به این قبیل افراد داده بشود اینها سکوت میکنند چراکه در حقیقت به دنبال منافع شخصی خودشان بودند نه منافع دانشجویان و حق و حقوق مردم.
بنده به عنوان یک عالم اهل سنت و جماعت اینچنین مواضع و رسانه های معاند را تنقیص میکنم و به هیچ وجه نمی پذیرم

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک نظر دهید