ماجرای ترور شهید فخری زاده با آنچه در رسانه ها شنیده بودم فرق داشت

0

✅ رحیمی جهان آبادی نماینده اهل سنت مجلس: ماجرای ترور شهید فخری زاده با آنچه در رسانه ها شنیده بودم فرق داشت

به گزارش سنی دیلی، جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مردم شریف تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد استان خراسان رضوی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، جزئیات جلسه ۸ آذر این کمیسیون در خصوص شهادت شهید محسن فخری زاده را به صورت زیر تشریح کرد:

” با آنکه صحن علنی تعطیل بود اما برخی از کمیسیون ها فعال بودند. کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از ساعت ۱۹ تاحدود ۱۰ شب با حضور دو معاون وزارت اطلاعات، حفاظت وزارت دفاع ، وزارت خارجه و چند مقام امنیتی و قضایی دیگر جلسه اضطراری داشت.علاوه بر اعضای کمیسیون، نمایندگان دیگر هم حدود ۲۰ نفر آمده بودند. مباحث مهم زیادی در خصوص ترور شهید فخری زاده از جزییات این حادثه تلخ تا اهداف و آثار و تبعات و واکنش ها بررسی شد.
خیلی ماجرا با آنچه در رسانه ها شنیده بودم فرق داشت. اقدامات وزارت اطلاعات ،هشدارهای دقیق قبلی و و کشفیات و سرنخ های بعد از حادثه واقعا حیرت آور بود .تقریبا هرکس میخواست انتقاد کند یا ساکت شد و به فکر فرو رفت یا پذیرفت که واجا کوتاهی نداشته است. من هم نوبت صحبت داشتم. برخی اهداف دشمن از انجام این ترور و اثار و اهدافشان در عرصه سیاست خارجی و هسته ای را بیان‌کردم و هم به اقدامات ارزشمند واجا اشاره کردم که در ترورهای سیاسی و بزرگ جهان ، این حجم از اطلاعات و هشدار و کدامنیتی پیدا کردن کمتر نظیر داشته است. حادثه ترور تلخ و و پیچیده بوده خدا تبعاتش را به خیر کند که یک عده در میدان صهیونیستها بازی نکنند”

منبع: یادداشتهای روزانه جلیل رحیمی جهان آبادی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک نظر دهید