مصاحبه اختصاصی با دکتر غراوی نماینده اهل سنت مجلس (قسمت سوم) در موضوع عملکرد رسانه های تندرو + فیلم

0

بعضی از رسانه ها که به اسم رسانه های دینی معرفی می کنند مثل فدک و امام حسین و کلمه و وصال حق و… که سعی می کنند نقاط اختلاف شیعه و سنی را برجسته کنند و به نوعی میان شیعه و سنی تفرقه و دوری ایجاد کنند نظرتان درباره این رسانه ها چیست؟

به نظر من اولا دیدن این شبکه ها چون وجودش وجود اختلاف است باید تحریم شوند دوما ما خودمان باید آگاهی کافی را داشته باشیم درباره آنها و دیگر پرداختن به این موضوع و رفتن به سمت آن نه نیاز است و نه جایز است .اینها به دنبال اختلاف مسلمانان هستند و از این اختلاف انگلیس و آمریکا و اسرائیل بهره می برند و هر جا مسلمین همدل بودند توانستند مقابل دشمنان بایستند و مقابله کنند .

الان بیش ا ز هر زمان دیگری  نیاز به همدلی و وحدت و همگرایی داریم چون همدلی و همگرایی میتواند ما را به مسیر مثبتی هدایت کند که بتوانیم این را بگوییم که کشورهای مسلمان دنیا در مقابل همه ابر قدرت ها چه آمریکا و اسراییل و چه انگلیس  باشد پیروز شوند منتها باید همدلی را بیشتر کنیم و در نقاط اشتراک ورود کنیم نه افتراق . نقاط اشتراک ما را در مسبر و راهبرد کمک می کند . می تواند ما را به نقطه ای برساند که کشورهای مسلمان جهان فارغ از افتراقات خود در مقابل دشمنان به خوبی بایستند .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک نظر دهید