مصاحبه اختصاصی پرسشگران با مولوی دهانی / خانم علینژاد فساد اخلاقی دارد+ فیلم

4

پرسشگران : امروزه وقتی ما به فضای جامعه اهل سنت مراجعه میکنیم، میبینیم که از فردی نام برده می شود به اسم خانم مسیح علینژاد که قبلا در ایران خبرنگار بوده ولی امروزه در تلوزیون ها و رسانه های بیگانه فعالیت می کند و علیه حتی زنان ایران تحت عنوان چهارشنبه های سفید فعالیت می کند آیا این فرد یا امثال این فرد جایگاهی نزد افراد جامعه بالاخص بانوان جامعه ایران و همچنین بانوان عفیفه بلوچ دارند یا خیر؟

مولوی دهانی: خانم مسیح علینژاد اولا ایشان هیچ جایگاهی نزد مردم ندارد و کسی هم ایشان را نمی شناسد در ثانی مردم این فرد را که در صدای آمریکا مشغول به فعالیت است به عنوان یک فرد بی حجاب ، غیر مسلمان و یک فردی که اصلا اخلاق خوبی ندارد، یعنی مشکل اخلاقی دارد ، فساد اخلاقی دارد، بی بند و بار ترین خانم ایرانی هستند که در خارج از کشور به بی بند و باری و فساد اخلاقی مشهور است ، لذا به خاطر عقده ایی که از مسئولین کشور ما دارد، کینه ایی که از کشور ما دارد، همیشه دنبال چنین قضایایی است که بتواند از آب گل آلود ماهی بگیرد، لذا مردم ما اصلا اعتمادی به این خانم مسیح علینژاد ندارند و حرف این فرد نزدشان معتبر نیست، مردم ما مردم ذینداری هستند، چگونه میشود به یک فرد بی دین اعتماد کنند؟؟

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

4 دیدگاه

  1. به نظر من اینکه کسی مثل مسیح علینژاد توی جامعه هست خوبه چون بالاخره شاید خیلی از مردم نخوان حجاب داشته باشن خب باید چیکار کنند؟؟ همش نمیشه که کل مردم مولوی و آخوند باشند آخه

    • ما به نظر همه احترام میگذاریم. پرسشگران یک رسانه ی آزاد است و امیدوار است همه در یک جامعه ی ازاد کنار یکدیگر زنندگی کنند.

  2. از همه ی شما برادران گرامی تشکر میکنم که برای جامعه اهل سنت فعالیت میکنید. الله یار و یاور شما و همه ی موحدان واقعی باشد. الله نگهدارتان

یک نظر دهید