مهندس علیم یار محمدی : انتصاب خانم ریگی خوراک را از دشمن گرفت،سهاب و کانال های اینچنینی قطعا ما را مکدر کرده است

0

سلام و عرض ادب خدمت شما مهندس علیم یار محمدی نماینده مردم شریف زاهدان نظر شما درباره انتصاب خانم ریگی به سمت سفارت ایران در کشور برونئی دارالسلام چیست؟ و نظرتان را درباره این که کانال کمپین بلوچ و سهاب در لباس اهل سنت به ایشان توهین کردند و در حال تخریب جمهوری اسلامی هستند را هم بفرمایید؟

نمی دانم ابراز شادمانیام را چگونه بگویم نمیدانم اهمیت دولت و نظام را به اهل سنت و مخصوصا خانم اهل سنت و بلوچ را بگویم، نمی دانم از این که بعد از ۴۰ سال به بچه های ما میدان داده می شود و باورشان دارند و باورشان می کنند از این منظر بگویم .

این که برخی توقع حمایت اهل سنت از حکومت و نظام و حاکمیت و دولت و همراهی با آنها را نداشتند بگویم .

بله خانم ریگی خانم پر تلاش و زحمتکشی بوده اند و ببینید از روز گذشته که نکوداشتی برای این خانم گرفته شده هر آنچه خوراک در طول روز برای رسانه های بیگانه و معاندین و دشمنان بوده است این ها جمع کردند و پیام این است که ما خوراک را از دشمن می گیریم و بخش بزرگی از خوراک دشمنان این است که می گویند بین اهل سنت و اهل تشیع تبعیض قائل می شوند و این تبعیض روز گذشته از بین رفت و حرکت ایشان و رفتن ایشان در مراسم نکوداشت نقشه هاشان را خنثی کرد.باید خاکریز های دشمن را از آنها بگیریم . خاکریزهای دشمن همین است دشمن این موضوعات را گرفته و بولد کرده و پر رنگ کرده و ما باید این خاکریزها را از انها بگیریم و کم کم باید با میدان دادن نخبگان اهل سنت چه خانم و چه آقا و مشارکت دادن به آنها در مسئولیت در ادارات و نیروهای انتظامی و سپاه پاسداران و حتی سیستم های اطلاعتی امنیتی و این ظرفیت خوب و بسیار بالای تقریبا ۲۵ میلیون نفری  کشور را با مشارکت می توانند همه دشمنان را سرنگون کنند و این کانال هایی که به خانم ریگی توهین کردند مطمئنا با عملکرد مثبت ایشان در این سمت و با فعالیت ها خودی نشان دهند همانند مناصب قبلی این که توانست وحدت میان شیعه و سنی را حفظ کند اینکه برای توسعه استان و شهرستانی که در دست ایشان بوده و پیگیری کرده و در میان فرماندارها زرنگ تر و فعال تر بوده است این عده ای هم که میخواستند چهره های این چنینی را تخریب کنند با این وضعیت نا امید می شوند .

با صحبت هایی که خانم ریگی کردند هم حرکت حرکت خوبی است  و هم اعتمادی که به اهل سنت شد به خانم های بلوچ شده حاکی از این است که در استان اقدامات خوبی صورت می گیرد.

این رسانه ها که هم شما و قطعا ما را مکدر کرده است بنابراین مسیر خود را عوض خواهند کرد.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک نظر دهید