مولوی امان الله برزگر امام جمعه سمیع آباد تربت جام: آمدنیوز یا هر کانال و گروه و جریانی که بخواهد اتحاد مردم و مسلمانان را بهم بزند محکوم است.

0

پرسشگران :

 نظر شما درباره عملکرد کانال امدنیوز که مکررا اقدام به تخریب نمایندگان مجلس اهل سنت و علما و ائمه جمعه اهل سنت نموده است ، چیست؟

مولوی برزگر :

هر کانالی هر گروهی هر مذهبی هر جناحی هر کشوری که دست به اختلاف بزند و دست به این بزند که اتحاد مسلمانان را بهم بزند از نظر ما محکوم است ( آمدنیوز باشد یا هر گروه دیگری).

هر کانالی که باشد چه به اسم اهل سنت باشد چه به اسم تشیع باشد ببنیدی قرآن می گوید واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا چنگ بزنید به ریسمان الهی  متفرق نشوید

دشمنان ما متحد و منسجم شده اند در برابر اسلام اگر ما مسلمانان متحد نباشیم و به اختلاف دامن بزنیم چیزی از اسلام نمی ماند .درست است که الان عده ای مظلوم نمایی می کنند اکثر اهل سنت ما الحمدلله حوزه های علمیه و مساجد و مدارس ما فعال هستند و در مراسمات خود آزاد هستیم و واقعا کسانی که اهل سنت و وضعیت اهل سنت در ایران را بد جلوه میدهند ما آنان را محکوم میکتنیم و من خودم روحانی اهل سنت هستم آنقدر به بنده احترام میگذارند و در بخش خودمان ۶ تا مجوز مسجد داریم و دیگر نیازی به مسجد نداریم این ها دروغ است که می گویند به اهل سنت مسجد نمی دهند و می گویند ما در خفقان هستیم و …. نخیر . برادران اهل سنت و خواهران و مدارس و مسجد ما آزاد است . افرادی که دست به تفرقه می زنند و دست به اختلاف می زنند و به دروغ خود را به اسم اهل سنت جا می زنند یا دلسوز اهل سنت معرفی میکنند آنان را محکوم میکنیم . صادقانه می گویم چه نمایندگان اهل سنت در مجلس چه علما و بزرگان و مدرسین حوزه علمیه اهل سنت هر کسی که صادقانه خدمت میکند به جامعه اسلامی و از قرآن و اسلام و اهل بیت و صحابه دفاع می کند واقعا الگوی ما هستند و از انان حمایت میکنیم و کسانی که دست به اختلاف بزنند چه نماینده و عالم و امام جمعه باشند و چه افراد دیگر آنان را محکوم میکنمیو افرادی که صادقانه به این نظام خدمت میکنند چه نمانیده و … باشد از او دفاع میکینم و با تمام وجود حمایت میکنیم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک نظر دهید