گفتگوی اختصاصی پرسشگرن با اسماعیل آخوند قدیری درباره وضعیت سیل در استان گلستان (بخش دوم -نقش سپاه در سیل)

0

شاید یک برنامه ریزی های غلطی را برخی مسئولین  در ابتدای کار انجام داده باشند اما الحمدلله خیلی از  مسئولین امدند . مقام معظم رهبری در اولین لحظات و ساعات دستور دادند که سپاه و نیروها با تمام قوا برای خدمت رسانی به این منطقه بیایند و رئیس جمهور و معاونینی و وزرا آمدند و بعد سپاه با تمام امکانات و نیروها ی سپاه که در کنار مردم هستند الحمدلله خیلی حمایت می شود و دست دولت و مقام معظم رهبری و سپاه و همه سازمان ها و نهاد ها فعال بودند .

برخی کج اندیشان هستند که خدمات را نادیده می گیرند . این اتفاقات بلایای طبیعی است .سیل طبیعت است و می تواند امتحان باشد و نمی توان سیل را به گردن عدهای یا سازمانی انداخت . این ها خشم طبیعت است چطور سپاه میخواهد خودش این کار را بکند . تمام بزرگان سپاه آمدند و تا ناف زیر  آب رفتند و با آن لباس همانند یک سرباز .چطور برخی رسانه های معاند می گویند ریشه سیل سپاه بوده است.

این حرف معقولی نیست این عداوت و دشمنی و بغض است که این رسانه های می خواهند نشان دهند

امروز ما می بینیم که در شیراز و شهر های شیعه نشین هم این سیل واقع شده و و ارگان ها و سازمان ها حساسیتی که در این جا دارند فکر نمیکنم در انجا داشته باشند و برای اهل سنت سنگ تمام گذاشتند .

نظام و حکومت و دولت نگاهس به ما نگاه اخوت و برادری است و هیچ تبعیضی قائل نشده اند

من تشکر میکنم و از خداوند منان دوام این حکومت را می خواهم .

من طلبه ای بیش نیستم اما نصیحت می کنم مومنین و مومنات را که کر خود را به سر منزل مقصود برسانند با همدلی و اخوت و برادری و ما باید ازا ختلافات و حرکاتتی که در منطقه داعش ایجاد کرد و نام اسلام را بدنام کرد پرهیز کنیم . این خود یک ننگ بزرگ در تاریخ است .

امروز میبینیم که حرکاتی که در نیوزلند و اروپا رخ میدهد حاصل این حرکات تند و افراطی است که این ها به سر ما آورده اند من نصیحتم این است که ان شالله با همدلی و هم فکری میت وانیم به موفقیت برسیم همانظطور که پیامبر اسلام از در تعامل و همفکری با یهود و نصاری وارد شدند و پیامبر اکرم ص همه را به دوستی و صلح و آسایش و رحمت دعوت کرده است .

ان شالله همه ما در سایه صلح و دوستی به رحمت واقعی برسیم و اسلام واقعی را بشناسیم و به مقتضیات آن عمل کنیم

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک نظر دهید